Масложир Украины  НОВОСТИ  
2010-03-24Масла хватит всем
Масла хватит всем

Масла хватит всем

«Укроліяпром» прогнозує виробництво соняшникової олії в цьому році на рівні трьох мільйонів тонн. «У поточному році галузь покаже хороші виробничі результати при тому, що ціни на внутрішньому ринку будуть стабільними. Внутрішній ринок споживає 500 тис. тонн продукту на рік, тоді як виробництво — у п’ять разів більше», — відзначив генеральний директор асоціації «Укро­ліяпром» Степан Капшук.

На оптимістичні прогнози його наштовхнули збільшені майже на 50 відсотків показники виробництва та зростання експорту аж на 77 відсотків.

Молоко на вагу золота

У березні закупівельні ціни на молоко традиційно й далі зростають. Максимальне зростання цін показала Одеська і Херсонська області — на 11 та 10 відсотків відповідно. Зниження закупівельних цін упродовж лютого спостерігалось лише в чотирьох областях: Чернівецькій — на 14 відсотків, Вінницькій — на 3, Рівненській та Івано–франківській — на 2 відсотки.

Мінімальні закупівельні ціни за станом на середину березня були у Криму — 2,68 гривні. Максимальні ціни зафіксовано в Тернопільській області — 3,69 гривні. Середні закупівельні ціни на молоко по всій території України в березні становили 3,19 гривні за літр проти 3,10 гривні у лютому.

Аналітики подорожчання обумовлюють двома головними факторами — сезонним зниженням виробництва молока та зростанням світових цін на сухе знежирене молоко. Водночас фахівці переконують, що зростання вартості молока жодним чином не позначиться на вартості твердих сортів сиру. Подорожчання продукції, швидше за все, не буде. Проте й на здешевлення сподіватися також не доводиться, оскільки молочної сировини все одно не вистачатиме.


Агентство Промышленных Новостей
Масла хватит всем
Масла хватит всем
На ту же тему:
Масла хватит всем

Комментарии и вопросы по поводу сайта просим направлять по адресу: support@ukrfood.com.ua
©2008-2019 Все права защищены. Ни одна часть сайта не может быть воспроизведена без предварительного разрешения
АГЕНТСТВО ПРОМЫШЛЕННЫХ НОВОСТЕЙ ®АПН.