Масложир Украины  НОВОСТИ  
2012-03-28Третина аграрних підприємств збільшить закупівлю сої у 2012 році
Третина аграрних підприємств збільшить закупівлю сої у 2012 році

Третина аграрних підприємств збільшить закупівлю сої у 2012 році

Аграрії Одеської, Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської, Дніпропетровської та Харківської областей заявляють про втрати озимої пшениці на рівні понад 40% засіяної восени площі. Про це свідчать результати опитування, проведеного агенцією AgriSurvey, в рамках дослідження «Аналіз попиту на агрохімічну продукцію та насіння сільськогосподарських культур – 2012».

Крім того, у шести регіонах країни втрати склали понад 30%, тому можна говорити про потребу пересіву третини площ у 12 областях України.

При цьому пересівати більшість аграріїв планує високорентабельними зерновими та олійними культурами, в першу чергу соєю, кукурудзою та соняшником.

«Очікується значне збільшення посівів кукурудзи, особливо що стосується північних регіонів (на 30%), що вже стало тенденцією протягом останніх років. В свою чергу збільшення посівів соняшнику заплановане в основному на півдні країни – на 30% порівняно з 2011/12 м.р. в Одеській області. Але культурою №1 цього року обіцяє стати соя – понад 29% агропідприємств планують збільшити обсяги закупівлі насіння цієї олійної культури у 2012 році. В першу чергу це стосується середніх за оброблюваними площами сільгосппідприємств, що знаходяться у центральних та північних регіонах України», − заявив директор агенції «AgriSurvey» Асоціації «Український клуб агарного бізнесу» (УКАБ) Тарас Гагалюк.

Звісно, збільшення посівів ярих зернових та олійних культур не зможе не відобразитись на зростанні навантаження на посівну техніку, особливо в період сівби пізніх культур (квітень-травень), а також на персонал, задіяний у весняно-польових роботах.

Саме питанням оптимального використання посівної техніки, підбору насіннєвого матеріалу, технологій сівби та іншим нагальним питанням, пов’язаним із процесом сівби як запоруки отримання високого врожаю, буде присвячений другий модуль АгроШколи УКАБ, який відбудеться 5-8 квітня 2012 року на базі Німецького аграрного центру (с. Поташ, Черкаська обл.).

AgroNews


Баланс рынка пальмового масла Украины.
Обзор рынка подсолнечного масла в Украине.
Индустриальный анализ мирового и украинского рынка семян подсолнечника, подсолнечного масла и шрота.


Агентство Промышленных Новостей
Третина аграрних підприємств збільшить закупівлю сої у 2012 році
Третина аграрних підприємств збільшить закупівлю сої у 2012 році
На ту же тему:
Третина аграрних підприємств збільшить закупівлю сої у 2012 році

Комментарии и вопросы по поводу сайта просим направлять по адресу: support@ukrfood.com.ua
©2008-2018 Все права защищены. Ни одна часть сайта не может быть воспроизведена без предварительного разрешения
АГЕНТСТВО ПРОМЫШЛЕННЫХ НОВОСТЕЙ ®АПН.