Масложир Украины  НОВОСТИ  
2012-11-13АМКУ проводить перевірки 164 ринків України
АМКУ проводить перевірки 164 ринків України

АМКУ проводить перевірки 164 ринків України

Органи Антимонопольного комітету проводять перевірки 164 ринків України. Про це повідомив Голова Антимонопольного комітету України Василь ЦУШКО під час III Форуму з питань конкуренції, передає УНН з посиланням на прес-службу відомства.

Пріоритетними напрямками роботи Комітету є проведення досліджень, спрямованих на виявлення та вирішення найбільш чутливих для населення проблем.

Зокрема, як зазначив Василь Цушко, це стосується ринків продуктів харчування, лікарських засобів, медичних, адміністративних та ритуальних послуг тощо.

Як підкреслив державний уповноважений Комітету Микола Бараш, дослідження ринків здійснюється системою органів Комітету із залученням експертів, науковців та фахівців органів державної влади.

Як повідомив, доповідаючи на Форумі, заступник Голови Комітету Федір Влад, за 9 місяців 2012 року до Комітету надійшло понад 4 тис. заяв про порушення конкурентного законодавства, що на 36 % більше, ніж у минулому році.

За результатами проведених перевірок Комітет порушив 507 справ та надав 190 рекомендацій з метою припинення дій, що містять ознаки порушень конкурентного законодавства.

Крім того, Комітет порушив понад 2 тис. справ за результатами аналізу інформації про стан ринків.

За вказаний період припинено понад 4 тис. порушень конкурентного законодавства. Найбільше порушень виявлено на ринках: ЖКГ, АПК, ПЕК та в сфері охорони здоров’я.

Разом з цим, на сьогодні Комітет здійснює заходи щодо покращення та вдосконалення своєї роботи. Зокрема, супроводжується у Верховній Раді України законопроект про державну допомогу суб’єктам господарювання, з метою нормативного врегулювання порядку накладання штрафів розробляється відповідна методика їх розрахунку, удосконалюється процедура проведення експертизи під час контролю за дотриманням вимог конкурентного законодавства.

Важливу роль для розвитку економіки держави має розробка Загальнодержавної програми розвитку конкуренції на 2013-2023 рр.

Основними завдання цієї Програми є закріплення завдань органів влади щодо розвитку конкуренції, підвищення ефективності державного регулювання в сфері ринкових відносин; конкретизація принципів та підходів щодо розвитку конкурентних ринків, максимальне стимулювання розвитку ефективної конкуренції.

IІІ Форум України з питань конкуренції відбувся 7-8 листопада 2012 року.

Джерело: УНН


Агентство Промышленных Новостей
АМКУ проводить перевірки 164 ринків України
АМКУ проводить перевірки 164 ринків України
На ту же тему:
АМКУ проводить перевірки 164 ринків України

Комментарии и вопросы по поводу сайта просим направлять по адресу: support@ukrfood.com.ua
©2008-2019 Все права защищены. Ни одна часть сайта не может быть воспроизведена без предварительного разрешения
АГЕНТСТВО ПРОМЫШЛЕННЫХ НОВОСТЕЙ ®АПН.